قالب پاورپوینت و پوستر

قالب پاورپوینت

قالب پوستر

ورود به سامانه داوری مقالات

ورود به سیستم

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 124

کل بازدید : 35713

سخن رییس شورای راهبردی کنفرانس

جهان امروز، توسعه را وامدار نظریه های علوم انسانی می بیند و آینده را در گرو رشد این علوم به مثابه زیرساخت های فرهنگ و تمدن بشری می داند. در قرن 21 دانشمندان علوم پایه و فنی و مهندسی و پزشکی نیز نیک دریافتند که توسعه جهان امروز جز با توسعه علوم انسانی ممکن نیست و توسعه فناوریها، منهای توسعه علوم انسانی توسعه ایست ناقص و ابتر؛ و از این رو مجامع پیشرفته وزن بیشتری را به این زمینه از علم اختصاص داده اند و تنها کشورهای عقب افتاده و در حال رشد هستند که همچنان علوم انسانی را در درجه دوم و سوم اهمیت میپندارند.

علوم انسانی در کشور ما متاسفانه علیرغم تاکیدات بزرگان نظام به آنگونه که می بایست راه خود را پیدا نکرده است و از این رو برپایی همایش ها و نشست هایی که در آن سمت و سوی رشد علوم اسانی مشخص و تبیین گردد و نتایج آن در سیاستگذاری های کلان کشور موثر باشد ضروری می نماید. قطعا هدف اصلی از برگزاری چنین رویدادهای علمی در حوزه علوم انسانی، تعالی جامعه و مدیریت مطلوب اجتماعی با بهره مندی از جدیدترین یافته ها و دستاوردهای علمی می باشد.

نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه بر آن است تا با دریافت مقالات اساتید، متخصصان و دانشجویان در شاخه های متعدد علوم انسانی برگ جدیدی از رشد متوازن و توسعه پایدار در هزاره سوم را فراروی میهن عزیزمان بگشاید. در این مسیر همراهیتان را آرزومندیم.

دکتر محمد حسن صیف

رییس شورای راهبردی نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh