قالب پاورپوینت و پوستر

قالب پاورپوینت

قالب پوستر

ورود به سامانه داوری مقالات

ورود به سیستم

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 124

کل بازدید : 35713

سوالات متداول


مقاله را از چه طریقی بایستی برای نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه ارسال نمود؟ 

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. سپس به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید (اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و برای رمز عبور شما خطا می دهد می توانید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک نموده و به ایمیل خود جهت دریافت رمز عبور جدید مراجعه نمائید). به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید و فایل  اصل مقاله را با فرمت word در سایت درج نمائید.

ارسال مقاله ازطریق ایمیل انجام نمی پذیرد و  بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند کار را با مشکل مواجه می سازد، ایمیل کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گوئی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات، مشکلات و ... پژوهشگران در موارد خاص می باشد.


آیا مقالات مروری نیز مورد پذیرش واقع می شوند؟

بله،  مقالات علمی- مروری که مرتبط با محورهای همایش باشند، مورد پذیرش قرار می گیرند.
 

 روند پذیرش و چاپ مقاله چگونه می باشد؟

اصل کلیه مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی و داوران پس از پرداخت هزینه ثبت نام، در کتاب الکترونیکی مجموعه مقالات گردآوری شده و و چکیده آنها  نیز در کتابچه خلاصه مقالات به چاپ خواهد رسید.

(پذیرش یا عدم پذیرش یا پذیرش به شرط اصلاحات مقالات حداکثر یک هفته پس از ارسال آن از طریق مراجعه به پنل کاربری یا ایمیل مشخص می گردد).


آیا افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام کرده اند، گواهینامه و پکیج کنفرانس دریافت می کنند؟

بله، به همه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند، گواهینامه و پکیج کنفرانس به صورت رایگان پست می شود؛ لازم به ذکر می باشد که هنگام ثبت نام حتما آدرس پستی و کد پستی ده رقمی را به طور کامل درج نمائید.


آیا سایر نویسندگان همکار گواهینامه دریافت می کنند؟
بله! به تعداد نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد و فقط به آدرس پستی فردی که در پنل همایش ثبت نام کرده و یا به عنوان نویسنده عهده دار مکاتبات شناخته می شود، ارسال می گردد.

 

آیا قبل از ارسال مقاله هزینه ای پرداخت می گردد؟

خیر - پژوهشگران صرفاً پس از پذیرش مقاله (که از طریق ایمیل و کنرل پنل کاریری اطلاع رسانی می شود) هزینه پرداخت خواهند نمود.


هر نویسنده مقاله مجاز به ارائه چند مقاله به نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه می باشد؟

محدودیتی در ارائه مقاله توسط پژوهشگران نیست و هزینه مقالات بعدی نویسنده مسئول بر طبق تعرفه تعیین شده است، در غیر اینصورت شامل هزینه مقاله جدید می شود.


در صورت شرکت در  همایش یا پذیرش مقاله، نحوه پرداخت هزینه های ثبت نام چگونه است؟

برای پرداخت هزینه های شرکت در همایش، پژوهشگران می بایست ابتدا خدمات مورد نیاز خود را در سامانه کاربران قسمت «خدمات» انتخاب نموده و سپس از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران اقدام به پرداخت  نمایند


آیا متن گواهینامه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند با متن گواهینامه افرادی که در نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه حضور دارند، یکسان است؟

بله یکسان است، فقط برای کسانی که حضور داشتند علاوه بر آن، گواهینامه حضور صادر می گردد.آیا همه مقالات پذیرفته شده در نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه در سایت سیویلیکا نمایه خواهند شد؟

بله تمامی مقالات پذیرش شده در پایگاه سیویلیکا نمایه می گردند.


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh