قالب پاورپوینت و پوستر

قالب پاورپوینت

قالب پوستر

ورود به سامانه داوری مقالات

ورود به سیستم

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 124

کل بازدید : 35713

سخن دبیر علمی کنفرانس

انسان، علم و توسعه؛ سه واژه ای که اساس این جهان را تشکیل داده اند و ترکیب این واژگان در عبارت "علوم انسانی و توسعه" یعنی برنامه ریزی برای یافتن بهترین مسیرها برای رشد بشریت، با رویکرد علمی و متناسب با نیازهای انسان قرن بیست و یک. علوم انسانی به منزله درگاه ورودی به جهانی آرام، پیشرفته و رشد یافته محسوب می شود و جز با گشودن این در به روی بشریت، جامعه انسانی مطلوب ایجاد نخواهد شد.

دانشگاه پیام نور استان فارس بر آن است تا با برگزاری "نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه" از شاخه های متعدد علوم انسانی، جدیدترین اکتشافات و نتایج علمی پژوهشگران و محققان ارجمند را دریافت و با بررسی و جمع بندی این یافته ها و ایجاد تعاملات علمی مناسب بین شرکت کنندگان، دریچه ای نو به تعالی این مرز و بوم بگشاید. این شاخه های علمی عبارتند از: مدیریت، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، تاریخ، جغرافیا، آینده پژوهی، اقتصاد، ادبیات فارسی، زبان شناسی، علوم شناختی، روانشناسی، فلسفه و منطق، کتابداری، مدیریت اطلاعات و ...

امید آن داریم با دریافت بهترین مقالات و گزینش و داوری عالی و انتخاب مناسب ترین مقالات، گنجینه ای از جدیدترین دستاوردهای علوم انسانی، در اختیار جامعه علمی کشور قرار گرفته و رهگذری باشد برای فردایی بالنده تر، با نشاط تر و سرافرازتر.

دکتر سعید مظلومیان

دبیر علمی نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh